Bazo i wszystko jasne!

//Bazo i wszystko jasne!

Bazo i wszystko jasne!

Wszyscy jesteśmy ciekawi kto nas podgląda w sieci, prawda? A gdyby tak z łatwością to sprawdzić? Z myślą o tych, którzy chcą wiedzieć więcej powstało BAZO! Co to za narzędzie? Jak może pomóc w rozwoju marki? Podpowiadamy, bo sprawdziliśmy na sobie!

Bazo jest nowoczesnym narzędziem, które służy do monitorowania aktywności klientów na stronach internetowych oraz zwiększania możliwości sprzedażowych firm. To usługa wspierająca firmy w pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych z całego świata!

Jak to działa?

Aplikacja opiera się na niestandardowych możliwościach zbierania kluczowych informacji o klientach, którzy są zainteresowani danym produktem lub usługą. BAZO w łatwy sposób pozwoli Ci sprawdzić kto odwiedzał Twoją witrynę, jakich informacji szukał, ile czasu tam spędził czy chociażby z jakich mediów został przekierowany. To naturalny feedback z rynku, dotyczący nie tylko potencjalnych partnerów biznesowych, ale także ruchów konkurencji.

Dla kogo?

To świetne rozwiązanie dla firm, w których standardowy sposób docierania do klienta nie sprawdza się. Usługa wykracza poza utarte schematy działań analitycznych, ponieważ każdy użytkownik odnajdzie informacje, które są istotne z jego perspektywy.

Dodatkowe powiązanie bazo.io z kanałami komunikacji, takimi jak media społecznościowe np. LinkedIn, pozwalają nawiązać relacje z szerokim gronem odbiorców, reagując na ich oczekiwania. Dedykowane dla każdego kraju połączenia z lokalnymi bazami danych, dają nieskończenie wiele możliwości do nawiązania kontaktów biznesowych i sprzedażowych.

Wiesz więcej!

Kto nie chciałby wiedzieć czy jego działań w sieci nie podglądają firmy konkurencyjne? A jeśli zaglądają na stronę, to czego tam szukają? BAZO szybko zdradzi wszystkie sekrety! Poza wiedzą dotyczącą ruchów na stronie masz szansę wykorzystać wszystkie możliwości komunikacji z klientem. Jeśli klient odwiedzi Twoją witrynę dowiesz się czego szukał i być może trafniej odpowiesz na jego oczekiwania.

Naszym zdaniem BAZO to jedno z najskuteczniejszych narzędzi, które stanowi przyszłość marketingu internetowego. Dzięki automatyzacji i personalizacji swoich działań nie stracisz swoich szans. Proste prawda?

Coś dla głodnych wiedzy : https://bazo.io/jak-to-dziala/

2019-01-08T10:46:12+00:00