Biznes kobiecym okiem

//Biznes kobiecym okiem

Biznes kobiecym okiem

Spotkania biznesowe to ostatnio bardzo silny trend na rynku. Dlaczego? To bardzo dobra okazja, by zebrać przedstawicieli różnych branż w jednym miejscu, wysłuchać ich pomysłów na biznes, a także poradzić się tych bardziej doświadczonych. W Lublinie także powstała taka inicjatywa. Pomysłodawczynią śniadań biznesowych dla kobiet jest Paulina Mielniczuk.

Siła kobiet

Nie da się ukryć, że współczesne kobiety coraz śmielej wchodzą w obszary, które niegdyś były zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. Zakładają firmy, podejmują odważne decyzje, nie boją się ryzykować. Coraz częściej podkreśla się siłę kobiet, która ujawnia się przede wszystkim w wielozadaniowości.

Lubelskie śniadania biznesowe „Kobiecym okiem” to comiesięczne spotkania przy porannym posiłku, które integrują społeczność przedsiębiorczych pań. Pozwalają na poznanie się, szybki kontakt, a przede wszystkim na podzielenie się własnym doświadczeniem, które w aspekcie biznesu jest bezcenne.

Lubelskie stoi kobietami

Do tej pory obyło się już 5 śniadań biznesowych dla kobiet „Kobiecym okiem”. Ku zaskoczeniu organizatorek – Pauliny Mielniczuk i Magdaleny Kubić – sala zawsze była przepełniona, chętnych na spotkanie było więcej niż przewidzianych miejsc.

Plan śniadania jest stały. Zaczyna się od powitania przedsiębiorczych kobiet przez organizatorki, które w kilku zdaniach opowiadają o swoich firmach. Kolejnym punktem spotkań jest prelekcja. Jedna z kobiet wygłasza krótką prezentację, która jest próbką tego, co robi na co dzień. Następnie każda z przybyłych na wydarzenie pań wygłasza krótką charakterystykę swojej działalności. I tu warto poczynić pewną uwagę. Przedsiębiorcze kobiety to nie tylko takie, które już mają swoje firmy. To także te panie, które dopiero myślą o założeniu własnego biznesu lub mają innowacyjny pomysł i szukają wspólników. Kolejnym punktem spotkania jest dyskusja i networking.

Popatrz na świat kobiecym okiem

Co trzeba zrobić, żeby uczestniczyć w biznesowym śniadaniu dla kobiet? Wystarczy zapisać się na nie odpowiednio wcześniej. Zgłoszenia przyjmowane są na adres mailowy p.mielniczuk@redspothunter.com. W mailu należy podać imię i nazwisko, telefon, mail oraz nazwę firmy. Na miejscu, podczas rejestracji uczestniczek, należy uiścić kwotę 40 zł. I to wszystko.

Zapraszamy serdecznie na spotkania, by spojrzeć na pewne sprawy inaczej, spojrzeć kobiecym okiem.

2019-07-12T15:19:05+00:00