Jak to jest z tą turystyką?

//Jak to jest z tą turystyką?

Jak to jest z tą turystyką?

Planując urlop przyglądamy się wielu aspektom naszej podróży. Branża turystyczna z roku na rok zaskakuje turystów możliwościami, nie tylko dzięki bogatej ofercie, ale również dzięki komunikacji. Jak stworzyć sprawny marketing usług turystycznych? Spieszymy z odpowiedzią!

Social media

W dobie szeroko rozwiniętej branży turystycznej warto skupić się na indywidualnym przekazie. Komunikacja za pomocą kanałów social media jest prosta, szybka i skuteczna. Każdy z nas codziennie przegląda Facebooka czy Instagrama. Równie chętnie wrzucamy do sieci swoje zdjęcia z podróży czy chwalimy się pamiątkami. Między innymi tam też szukamy interesujących nas biur podróży. Aby dotrzeć do większego grona odbiorców warto położyć szczególny nacisk na dobrą promocję w social mediach.

Efekty naszej współpracy z biurem podróży ETI zobaczycie tu: facebook.com/etipodroze i tu: instagram.com/etipoland

Dzięki social mediom mamy szansę stale uczestniczyć w komunikacji z klientami. Warto pytać ich o zdanie i zachęcać do aktywnego uczestnictwa w dyskusjach. Są nieocenioną skarbnicą wiedzy!

Blog tematyczny

To świetne narzędzie do opisywania historii, tradycji, obyczajów czy piękna przyrody. Dzięki przystępnym treściom, klienci mają szansę dowiedzieć się na co warto zwrócić uwagę podczas zagranicznych wycieczek. Garść przydatnych wiadomości praktycznych, ale również legend czy ciekawostek bawią, uczą i pozwalają zdecydować o kierunku podróży!

Warto również pamiętać o tym, że niezwykle ważnym elementem przedstawianych treści jest grafika. Nie jest tajemnicą, że to piękne zdjęcia zachęcają nas do wyboru danego miejsca. Wykorzystanie wysokiej jakości zdjęć przyrody, zabytków czy hoteli sprawi, że nasze treści będą chętniej czytane i oglądane!

Brand hero

Komunikacja to coś, co lubimy najbardziej. Przybliżając użytkownikom wydarzenia historyczne czy informacje popularnonaukowe wykorzystaliśmy postać profesora ETI, który wyjaśnia zawiłości i zdradza sekrety. Równie chętnie odpowiada również na wszystkie pytania. Dzięki umiejętnej komunikacji rozwiewamy mity i przedstawiamy piękno innych miejsc i kultur.

Współcześnie Internet zmienił oblicze działalności handlowej. Możliwości jakie oferuje nam sieć są nieograniczone. Warto je wykorzystać tak, aby trafniej odpowiadać na potrzeby klientów, którzy dziś są szczególnie świadomi i wymagający.

2019-01-10T23:09:40+00:00