Naming – kreacja nazwy

/Naming – kreacja nazwy
Naming – kreacja nazwy2018-05-17T11:28:54+00:00

Masz pomysł i możliwości biznesowe, ale brakuje Ci nazwy lub koncepcji produktu? Naming to nic innego jak kreacja –  czyli „opakowanie” Twojego modelu biznesowego w nazwę i strategię marketingową wraz z dokładnym określeniem grupy konsumenckiej.

Dzięki unikatowemu połączeniu narzędzia foodLAB people (platformy zrzeszającej naturalnych influencerów) z Brand Managementem redspot hunter, już na początku współpracy przebadamy potrzeby grupy docelowej i zbierzemy informacje z rynku, tak aby na tej solidnej podstawie zbudować Twoją markę.

Za Namingiem stoi strategia nazwy, której podłożem jest szczegółowa analiza kulturowych wyznaczników grupy klientów. Tworząc nazwę, kreujemy jedyny w swoim rodzaju produkt lub całą markę. Dzięki temu jesteśmy w stanie wygenerować sprzedaż na dobrym poziomie już na początku Twojej ścieżki na rynku.

Skuteczne działania w tym obszarze budują wartości wokół marki, budzą prawdziwe, pozytywne emocje i trwale zapadają w pamięć. Pamiętaj, trafna i skuteczna nazwa realnie wpływa na wzrost sprzedaży.

Wybierz do współpracy taką agencję, która rozumie rynek i dzieli się wiedzą, pomnażając zyski swoich klientów.


Wypełnij formularz, napisz czego potrzebujesz, z jakimi problemami się stykasz?

W celu uzyskania spersonalizowanych informacji wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Zobacz nasze realizacje: