Wild Media – PR i kampanie mediowe

/Wild Media – PR i kampanie mediowe
Wild Media – PR i kampanie mediowe2018-05-17T11:34:00+00:00

Chcesz wprowadzić produkt na rynek? A może szukasz narzędzi do kreacji istniejącego już brandu? Wild Media to unikatowe połączenie działań public relations i kampanii mediowych do promocji Twojego biznesu.

Z dziką przyjemnością stworzymy dla Twojej firmy skuteczne kampanie mediowe dla zwycięzców.  Zanim przystąpimy do pracy przygotujemy precyzyjną strategię działania. Przeanalizujemy Twoje oczekiwania oraz problemy, z którymi się mierzysz, a także efekty, jakie chcesz osiągnąć.

Działamy kompleksowo – zajmujemy się zarówno komunikacją zewnętrzną firmy, jak i wewnętrzną sytuacją w przedsiębiorstwie. Wskażemy  drogę do skutecznej komunikacji między pracownikami, co pomoże w nawiązaniu trwałych relacji między nimi. Zadbamy o materiały dotyczące życia firmy, tak aby każdy, kto jest z nią związany, miał rozeznanie w bieżących przedsięwzięciach.

Przygotujemy scenariusz akcji promocyjnej i dobierzemy media, a w zasadzie Wild Media (online, prasa, TV, radio, outdoor i inne niestandardowe formy promocji).  Zbudujemy trwałe relacje między firmą a mediami. Wesprzemy Rzecznika Prasowego, zorganizujemy konferencję prasową lub event. Poprowadzimy także komunikację w social mediach.

Pozycja lidera, silna marka i świadomy konsument to nasze wspólne cele.  A efekt?  Wysoka pozycja w ścisłej czołówce TOP marek, produktów i firm.

Inspirują nas wielcy tego świata. Działamy pod hasłem Wild Media, łącząc przy tym wiedzę z zakresu psychologii i szeroko pojętej kultury z nietuzinkową formą przekazu.


Wypełnij formularz, napisz czego potrzebujesz, z jakimi problemami się stykasz?

W celu uzyskania spersonalizowanych informacji wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Zobacz nasze realizacje: